Mytí exteriéru
Renovace
Ochrana laku
Ošetření interiéru
Čištění interiéru

Kompletní nabídka čištění a ručního mytí Vašeho automobilu

Provádíme služby v oblasti ručního mytí vozidel nejnovějšími technologiemi a postupy,
které doporučují výrobci automobilů ROLLS ROYCE a Mercedes Benz již od roku 1964.
Tyto technologie jsou vyvinuty tak, že jsou šetrné k vozidlu a zároveň k životnímu prostředí
při dosažení dokonalé kvality práce.
Mytí exteriéru

Samotné mytí exteriéru provádíme šetrnou bezdotykovou technologií, která nepoškozuje lak, jako kartáčové auto-myčky. Náš metodický postup zaručí čistotu i v místech jako jsou mezidveřní prostory, spáry a prostory motoru a kol.

Oživení / renovace exteriéru

Po dokonalém očištění provádíme oživení a renovaci exteriéru. Šetrnou renovací jsme schopni docílit odstranění vad laku, jako jsou rýhy a škrábance. Obnovit odstín o několik stupňů až po původní vzhled. Proměnou projde nejen lak, ale i zašedlé plasty, které budou opět vypadat jako nové.
Ochrana laku

Je to nedílná součást celkového procesu péče o automobil. Po renovaci vašeho laku je podstatné udržet co nejdelší dobu v perfektním stavu. Pro tyto účely máme ve svém sortimentu širokou škálu typů auto-vosků. Od vosků speciálně vyvinuté pro nové vozy až po ty starší, tak i vosky určené pro zimní období, které odolávají jak mrazu, tak i soli. Naproti od konkurenčních výrobků. Proto pro Váš vůz vybereme ten nejoptimálnější pro dlouhotrvající efekt.

Ošetření interiéru

Voskováním a impregnací dosáhneme původního vzhledu a dlouhotrvajícím účinkem všech kožených, plastových a dřevěných částí interiéru.
Čištění interiéru

Čištění interiéru provádíme jak mokrou, tak i suchou cestou. Při čištění suchou cestou odstraníme všechny hrubší nečistoty, které mohou poškozovat textilie a nepříznivě působit na dýchací cesty - speciálně u alergiků. Celkově prospěje vzhledu interiéru automobilu.
Čištění mokrou cestou je metoda hloubkového odstranění skvrn, pachů a roztočů v jinak nedostupných textilních a kožených částech interiéru. Provádí se nástřikem speciálního čisticího prostředku, který naneseme a poté jej látkou z mikrofáze vmasírujeme do hloubky. Nakonec se extraktorem nastřikuje čistá voda a ihned je vysávána i se všemi nečistotami.
Dále budou odstraněny nečistoty z vaší přístrojové desky, které kromě nepěkného vzhledu mohou poškozovat funkci elektroniky.
Čištěním dotykových míst jako jsou volant, řadicí páka a ovládací tlačítka, odstraníme kožní mazy a bakterie. Tím dosáhneme celkových vynikajících hygienických podmínek - Doporučeno při koupi ojetého vozu.
Informace: +420 0, info@starlak.cz